• Tasuta transport alates 49 eurost
  • 24-7 tasuta 56459148

Maksevõimalused:

Pangalink- ostu sooritamisel suunatakse Teid meie partneri ESTO (Makse vastuvõtja/vahendaja KEVIN EU, UAB) lehele kus saate valida omale sobiva panga (Swedbank, SEB, Luminor, COOP, DNB, LHV jne). Pärast toote eest tasumist vajutage kindlasti nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Lisainfo: https://esto.ee/tingimused/

Arve alusel - Arve saadetakse eposti teel ja saate tasuda pangaülekandega.

Kingamarket.ee veebipoel puudub juurdepääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

 Bolt maksa hiljem

Bolt ja ESTO muudavad ostlemise lihtsamaks!

Vali oma ostude eest tasumiseks kõige uuem makseviis turul - Bolt Pay Later! Kinnita ost vaid paari klikiga ning maksa tagasi ilma ühegi lisakuluta!

Ole nutikas ja vali ostude eest tasumiseks Bolt Pay Later! Uus ja innovaatiline makselahendus aitab ostude eest tasuda mugavalt 30 päeva jooksul. Bolt Pay Later on nutikate inimeste makseviis - saa kaup kohe kätte ning maksa tagasi paindliku tagasimaksegraafiku alusel. Soeta paari klikiga just seda, mida vajad - puudub intress, lisatasu ja sissemakse.

● Paindlik tagasimakse graafik

● Saa kaup kohe kätte ja tasu 30 päeva jooksul

● 0% intress ja 0€ lisakulu

Bolt Pay Later makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: esto.eu/ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.